Nowa formuła Life-Kind®

Niezależnie od tego, jaki tryb życia prowadzisz - zdrowie i dobre samopoczucie są dla Ciebie z pewnością priorytetami.
Nowa formuła Life-Kind®, którą stworzyliśmy jest bezpieczna dla dzieci, osób ze skłonnością do alergii oraz dla zwierząt domowych. Jej składniki są hipoalergiczne i charakteryzują się ultraniską zawartością LZO - co zapewni Ci spokój i pełen komfort.
Formułę Life-Kind® znajdziesz wyłącznie w naszej farbie Valspar® Premium Ściany & Sufity. To farba dostępna w ponad 2 milionach kolorów - gwarantująca olbrzymią elastyczność i swobodę tworzenia wnętrza, o jakim naprawdę marzysz. Jednocześnie możesz mieć pewność, że Twoje zdrowie i dobre samopoczucie pozostają priorytetem.
Nowa formuła Life-Kind®

Dlaczego nasza formuła Life-Kind jest tak wyjątkowa?

11513083 2021 01 09 FCB Inferno Valspar Day 4 Shot 1 Bathroom 279 RT RGB

Ultraniska zawartość LZO

Zapomnij o drażniącym zapachu farby podczas malowania. Nasza nowa formuła charakteryzuje się bardzo niską zawartością lotnych związków organicznych, co oznacza, że jest delikatna dla dróg oddechowych. Farba zachowuje bezwonność podczas wysychania - zatem Twój domowy komfort pozostanie nienaruszony.

Hipoalergiczna

Hipoalergiczna

Zaprojektowana specjalnie dla osób cierpiących na astmę i alergie, nowa formuła jest akredytowana przez Allergy UK i pomaga ograniczać narażenie na ewentualne alergeny przenoszone w powietrzu.

Bezpieczna dla dzieci

Bezpieczna dla dzieci

Zdrowie i dobre samopoczucie Waszych maluchów jest najcenniejsze. Dlatego nowa formuła doskonale nadaje się do malowania dziecięcych sypialni, żłobków i miejsc zabaw.

Bezpieczne dla zwierząt

Bezpieczne dla zwierząt

Formuła bezpieczniejsza nie tylko dla ludzi, ale i dla zwierząt. Możesz mieć pewność, że Twoi futrzaści przyjaciele będą oddychać w pełni swobodnie w przestrzeni, w której żyją.

Więcej korzyści Oprócz formuły Life-Kind® nasza farba Valspar® Premium Ściany & Sufity ma jeszcze więcej zalet, dzięki którym odpowie jeszcze lepiej na Twoje różnorodne potrzeby:

tick

dostępna w 2 000 predefiniowanych kolorow (karteczki kolorystyczne)

tick

TECHNOLOGIA DOPASOWYWANIA KOLORÓW NA PODSTAWIE TWOJEJ PRÓBKI

tick

doskonała trwałość

tick

odporna na plamy

Produkty