Malując z Valspar możesz być spokojny.

W myśl Obietnic marki Valspar nasze farby do ścian i sufitów zapewniają niski poziom zachlapań, perfekcyjne krycie powierzchni, szczególną wytrzymałość i idealny kolor. Z nami pozbędziesz się obaw związanych z malowaniem, ponieważ otrzymujesz farbę łatwą w użyciu, zapewniającą idealny efekt - bez konieczności wykonywania poprawek, uciążliwego sprzątania czy ponownego malowania.

OBIETNICA VALSPAR #1 – PERFEKCYJNE KRYCIE

Obawy związane z malowaniem? Znamy to! Zwlekasz z malowaniem na wypadek, gdyby okazało się, że zamiast jednej warstwy farby trzeba będzie położyć aż 4? Bez obaw! Valspar to perfekcyjne krycie powierzchni. Możesz mieć pewność, że każda farba Valspar do wnętrz równomiernie i spójnie pokryje powierzchnię z 98% dokładnością – maskując jej ewentualne niedoskonałości.

OBIETNICA VALSPAR #2 – TRWAŁY EFEKT

Dom. Twoja cudowna przystań, w której z każdym pukaniem, pluskiem, zadrapaniem i przetarciem wiążą się jakieś wspomnienia. Czy nie byłoby jednak miło, gdyby akurat te wspomnienia zostały w pamięci, a nie na ścianie? Nasza obietnica trwałego efektu oznacza, że ​​Twoje ściany są bardziej odporne na to, co w nieunikniony sposób niosą codzienne aktywności – dzięki czemu nie musisz akceptować uciążliwych oznak użytkowania - wystarczy przetrzeć ścianę usuwając pozostałości wszelkich drobnych wpadek. Nasze farby Valspar Premium Ściany&Sufity są również oceniane jako najlepsza zmywalna farba przez Good Housekeeping.

OBIETNICA VALSPAR #3 – BEZ ZACHLAPAŃ

Zachlapania. Pozostałości farby na odzieży, włosach, sierści zwierząt. Zachlapania obecne wszędzie... Nie z Valspar. Dzięki obietnicy braku zachlapań możesz mieć pewność, że kolor, który kochasz, nie będzie spływał z wałka w sposób niekontrolowany. Weź więc głęboki oddech, chwyć narzędzie malarskie i ciesz się łatwością aplikacji – gdy farba ląduje dokładnie tam, gdzie powinna: na ścianie.

OBIETNICA VALSPAR #4 – IDEALNY KOLOR

Dla niektórych to po prostu kolor fioletowy. Dla nas to Magic Potion, Lapis Lazuli czy Fairy Festival: każdy odcień jest tak wyjątkowy, jak osoba, która go wybiera. W ramach obietnicy idealnego koloru – zapewniamy perfekcyjny efekt łączenia kolorów w mieszalniku, wierne odtworzenie odcienia przygotowywanego na podstawie próbki Twojej ukochanej barwy i wyjątkową trwałość efektu. Zatem - bez obaw! Weź do ręki pędzel i daj się ponieść idealnym kolorom!

Nasze produkty do wnętrz

Mamy odpowiedź na Twoje rzeczywiste potrzeby. Łatwe malowanie, równomierne krycie powierzchni i trwałe wykończenie.

PRODUKTY DO WNĘTRZ
Nasze produkty do wnętrz Nasze produkty do wnętrz Nasze produkty do wnętrz