Od ponad 200 lat….

Valspar to marka darzona zaufaniem dzięki kolorom, które oferuje. Dziś są to też

Twoje kolory.

Kolory, które tak jak Ty są niepowtarzalne i wyjątkowe - to nimi możesz wypełnić swoje życie.

Od 1806 roku...

Valspar koloruje świat poprzez bogatą ofertę farb i powłok malarskich. Gdziekolwiek żyjesz – istnieje duża szansa, że ​​nasze produkty służą Ci już teraz. Rozpoznajesz kultową czerwień autobusów London Red? Ten kolor to też Valspar.

Możemy stworzyć DLA CIEBIE dowolny kolor dostrzegalny dla ludzkiego oka.

Dysponujemy również najszerszym w Europie wachlarzem gotowych kolorów.

 

Od nieskazitelnych bieli po wyraziste pomarańczowe odcienie – nasi doradcy w markecie CASTORAMA pomogą Ci dokonać wyboru spośród ponad 2000 kolorów. Kolory czyste, jasne i niepowtarzalne.
A co jeśli to nadal nie ten odcień, którego? Nasza najnowocześniejsza technologia dopasowywania koloru może odwzorować 2,2 miliona kolorów, wszystko na podstawie niewielkiej próbki, jaką nam dostarczysz.

Zachowaj swoje kolory na dłużej.

Wierzymy, że kiedy znajdziesz swój idealny kolor, powinien on na zawsze należeć do Ciebie. Valspar rejestruje wszystkie dopasowane kolory, aby były zawsze dostępne. W każdym sklepie. W każdej chwili.
Oznacza to, że możesz sięgnąć po swoje unikalne kolory, kiedy tylko zechcesz - w swoim przyszłym pokoju mieszkaniu, domu ale również w Twoim otoczeniu zewnętrznym czy opracowując kolorystykę Twoich ukochanych detali! Nawet barwy Twojego ulubionego ogrodowego krasnala mogą być odtworzone​ po latach i przywrócić ukochane wspomnienia.
Dokładnie ten sam kolor – gdy tylko tego zechcesz.

Gwarancja wyjątkowej trwałości.

Formuly naszych farb powstały z myślą o Twoich rzeczywistych potrzebach.
Tworzą powłoki wytrzymałe na wszystko, co niesie ze sobą codzienne użytkowanie. Powierzchnia odporna na zmywanie i szorowanie – nigdy nietracąca koloru – Valspar oferuje najwyższej jakości farby w każdym przedziale cenowym.
Bez względu na to, jak wygląda Twoje otoczenie i na co jest narażone – zapewniamy, że z Valspar Twój kolor pozostanie Ci wierny na lata.