Gwarancja Satysfakcji Valspar

Gwarancja Satysfakcji Valspar

Kolor to coś bardzo osobistego i wyjątkowego. To nie tylko odcień. Kolor niesie ze sobą bardzo konkretny przekaz.

Produkty dostępne w sieci sklepów Castorama B&Q

Wybór koloru dla Twojego otoczenia to bardzo emocjonalna decyzja.

Valspar® LOVE YOUR COLOUR GWARANCJA KOLORU to program, który stworzyliśmy po to, byś miał pewność wyboru. To proste – jeśli nie podoba Ci się kolor, który wybrałeś, kup kolejny - a za pierwszy zwrócimy Ci pieniądze.

Jeśli kolor, który wybrałeś nie jest tym o którym marzyłeś, oto co możesz zrobić...

Krok 1 | Kup nowy kolor

Kup drugą farbę Valspar w nowym kolorze w sklepie CASTORAMA. Nie zwracaj do sklepu farby w pierwszym kolorze. Pamiętaj, aby zachować oba paragony, bez nich nie będziesz mógł ubiegać się o zwrot pieniędzy za pierwszy zakup.
W Programie biorą udział wybrane produkty marki Valspar. Sprawdź ich listę przed zakupem. Program obejmuje farby w opakowaniach 2,5L, 5L, 10L - do łącznej pojemności 10L tego samego produktu, w jednakowym wykończeniu i kolorze. Aby uzyskać pełne informacje, zapoznaj się z Regulaminem Programu. W Programie nie biorą udziału produkty o pojemności 1L.
Warunki gwarancji
Krok 1 | Kup nowy kolor

Krok 2 | Wykonaj zdjęcie

Rozpocznij malowanie drugim zakupionym kolorem farby Valspar. W czasie malowania wykonaj kolorowe zdjęcie przedstawiające powierzchnię pomalowaną pierwszym kolorem i drugim kolorem, który zakupiłeś. Wymalowania muszą być widoczne obok siebie na ścianie. Musimy być w stanie zobaczyć wymalowanie o powierzchni min. 1m x 1m każdego z 2 kolorów farby.

Krok 2 | Wykonaj zdjęcie

Krok 3 | Wypełnij kwestionariusz

Wypełnij kwestionariusz online i prześlij swoje dane, aby uzyskać zwrot kosztów zakupu farby Valspar w pierwszym kolorze.

Formularz wniosku o zwrot
Krok 3 | Wypełnij kwestionariusz

Krok 4 | Sprawdź skrzynkę mailową

Otrzymasz od Valspar wiadomość mailową potwierdzająca Twoje zgłoszenie, w którym doprecyzujemy jak będzie przebiegał proces zwrotu pieniędzy na Twoje konto.

Krok 4 | Sprawdź skrzynkę mailową