Nowym bazowym kolorem, którego potrzebują Twoje wnętrza, jest oliwkowa zieleń.

To ponadczasowy odcień, który obejmuje spektrum bogatych, ciepłych i ziemistych tonów, doskonale sprawdzających się w pomieszczeniach mieszkalnych jako nowoczesna alternatywa dla szarości.

Wszechstronność oliwkowej farby oznacza, że nie powinieneś ograniczać się tylko do ścian – możesz jej użyć również na panelach ściennych, dzięki czemu uzyskasz zaskakujący efekt, a nawet pomalować drzwi wewnętrzne i ramy okienne, co nada pomieszczeniom bardziej przytulny charakter.

Harmonijne połączenie

Odcień Valspar „Pressed Olives” R239A to połączenie zarówno śmiałości, jak i spokoju ma moc brudnego martini.

Bogate ciemne odcienie zapewniają spokojne i wyrafinowane tło, zwłaszcza w połączeniu z mahoniowymi meblami. Dla tych, którzy szukają bardziej bladych opcji, polecamy kolory takie jak Valspar „Rugged Olive” R252C, ponieważ szczególnie dobrze współgrają z neutralnymi odcieniami, co zapewnia efekt bardziej współczesnego i tajemniczego wnętrza.

Harmonijne połączenie

Wskazówka

Sue Kim, Projektantka Koloru w marce Valspar:
„Aby uzyskać nowoczesne podejście do tego trendu, spróbuj połączyć oliwkowe odcienie z mosiężnymi akcentami i stworzyć elegancki, ale stylowy minimalistyczny wystrój.
Zielony nie jest odcieniem, od którego należy stronić i z pewnością sprawdzi się w domu. Myśl odważnie i pięknie – połącz go z różem! Te dwa kolory znajdują się naprzeciwko siebie na kole barw i tworzą wyrafinowany duet, który tchnie nowe życie w pomieszczenia.”
Wskazówka