Wielu z nas szuka inspiracji w mediach społecznościowych, szczególnie w sytuacji, gdy dekorujemy nasz dom. Przewijamy wtedy posty publikowane na różnych profilach i oczekujemy, by nasze wymarzone wnętrza właśnie tak wyglądały.

Aby pomóc urzeczywistnić te wyśnione plany, Valspar przyjrzał się kolorom farb, które zostały oznaczone w domach użytkowników w ciągu roku najwięcej razy, aby zidentyfikować trzy najbardziej popularne „Instagramowe” odcienie.

CIEMNE BŁĘKITY

Jak stylizować...
Zderzenie kolorów takich jak szmaragdowa zieleń i królewski błękit z różem i wnętrzami w kolorze nude, pozwala stworzyć nowoczesny, ale zarazem luksusowy wygląd.
Użyty odcień Valspar: Tuxedo Blue W30D
CIEMNE BŁĘKITY

SZAŁWIA

Jak stylizować...
Odważnie wybieraj neutralne odcienie szałwii i komponuj je z kremowymi tonami i drewnem, aby ta miękka zieleń wniosła ciepło do Twojego domu.
Użyty odcień Valspar: Shadowed Ivy R271C
SZAŁWIA

RÓŻE

Jak stylizować...
Połączenie bladych i jasnych różów z zielenią tworzy przyciągający wzrok kontrast, który tchnie życie w przestrzeń mieszkalną i będzie świetnie wyglądać w sieci.
Użyty odcień Valspar: Je t’adore R56E
RÓŻE

Sue Kim, Projektantka Kolorów w marce Valspar daje swoje najlepsze wskazówki, jak je stylizować:

„Na szczycie listy przebojów znajduje się różowy, który wraz z jasnymi odcieniami jest zdecydowanie na czasie. Stają się one coraz bardziej popularne, szczególnie w połączeniu z botanicznymi nadrukami wykorzystanymi w przestrzeniach, w których mieszkamy.

Następnie zauważyliśmy, że uspokajające odcienie szałwii są nadal modne, ponieważ szukamy w naszych domach jaśniejszych i żywszych neutralnych kolorów.

Pięknie stylizowane odcienie granatu i ciemnej zieleni, takie jak ten bogaty „Tuxedo Blue” W30D, pojawiają się również w sypialniach, tworząc dekadenckie sanktuarium”.