Niezależnie od tego, czy to zdjęcie, które znasz z czasopisma, ulubiona kolorystyka, którą podpowiedział Ci Pinterest, czy też abażur Twojej lampy - możemy odtworzyć dla Ciebie 2,2 miliona kolorów.

Przynieś nam próbkę, a natychmiast stworzymy unikalną formułę koloru, która z dokładnością do 99-100% bedzie stanowiła odwzorowanie koloru, którego szukasz. W ten sposób przygotowac możemy zarówno farbę wewnętrzną, jak i tą do zastosowań zewnętrznych.

Niezależnie od tego, czy Twój obecny projekt malarski obejmuje ściany i sufity, elementy wykończeniowe z drewna i metalu, czy kuchnię i łazienkę - dzięki naszej niemal nieograniczonej gamie kolorów możesz stworzyć w pełni spersonalizowaną kolorystykę do każdego pomieszczenia w Twoim domu.

 

Jak to działa?

Twój wyjątkowy kolor powstaje w 3 krokach!
Poznaj je!

1. Przynieś próbkę koloru do najbliższego sklepu sieci Castorama i podejdź do stanowiska z mieszalnikiem farb.

Nasz zespół zeskanuje próbkę i stworzy unikalną formułę Twojego koloru.

Aby stworzyć dokładnie taki kolor, jakiego oczekujesz, próbka kolorystyczna powinna:
- być większa niż 0,5cmx0,5cm
- nie być zbyt błyszcząca
- nie zawierać uszkodzeń ani dziur

Pamiętaj, że ze względu na potrzebę spełnienia w pełni Twoich oczekiwań - nie jesteśmy w stanie pobrać próbki kolorystycznej z ekranu telefonu czy innego urządzenia elektronicznego!

Chcesz dopasować kolor z cyfrowego zdjęcia, którym dysponujesz? Skorzystaj z naszego narzędzia dopasowywania koloru online dostępnego tu- Po prostu prześlij swoje zdjęcie, wybierz kolor, dla którego poszukujesz bliskiego odpowiednika w kolorystyce Valspar, a my zajmiemy się resztą! To potrwa chwilę!

 

2. Przygotowanie koloru farby zgodnego z Twoim zamówieniem

Po dopasowaniu próbki i zdefiniowaniu formuły kolorystycznej musisz wybrać rodzaj farby, która jest Ci potrzebna. Dla większości naszych farb możemy stworzyć niestandardowe kolory.

Bez względu na to jaką powierzchnię będziesz chciał pomalować - mamy dla Ciebie odpowiednią propozycję i najbardziej adetwatne wykończenia. Jesli jednak masz wątpliwość jaki produkt wybrać do rezalizacji swojego projektu - poproś o pomoc naszego doradcę.

Daj nam chwilę… i… farba gotowa! Abyś miał pewność, że to naprawdę kolor, którego szukasz, możesz najpierw zabrać jego próbkę do domu i przetestować.

Możesz również nazwać swoj kolor, a my zapiszemy go w naszym systemie - na wypadek gdybyś w przyszłości potrzebował więcej farby w tym kolorze – możemy przygotować ten kolor dla Ciebie w dowolnym sklepie Castorama.

 

3. Ciesz się efektem! W Twoim wymarzonym kolorze!

Wszystko, co pozostało do zrobienia, to przystąpić do malowania.

Efektem końcowym jest wyjątkowa kolorystyka i wysokiej jakości wykończenie w wariancie jaki wybrałeś.

Jeśli z jakiegoś powodu to nie do końca to czego oczekiwałeś, nasz program Valspar Love Your Colour Gwarancja Koloru sprawi, że ​​możesz zakupić nowy kolor, a my zwrócimy Ci poniesiony koszt pierwszego zakupu.

Zaufaj swoim kolorom. Już dziś odwiedź lokalny sklep sieci CASTORAMA z próbką koloru, o którym marzysz.